Aktualności

Likwidacja serwisów eportal-ch, eportal-sjo, stopka4

 
Obraz Sieniawski Lesław
Likwidacja serwisów eportal-ch, eportal-sjo, stopka4
Napisane przez: Sieniawski Lesław ( środa, 18 luty 2015, 08:31)
 
Uprzejmie informujemy, że w ramach przenoszenia na nową platformę sprzętową usług edukacyjnych realizowanych przez Dział e-Learningu:

+ w czasie przerwy międzysemestralnej, tj. w dniach 19-24 lutego 2015 r.,
+ z serwerów http://eportal-ch.pwr.edu.pl, http://eportal-sjo.pwr.edu.pl i http://stopka4.pwr.edu.pl,
+ na docelowy serwer dostępny pod adresem http://eportal.pwr.edu.pl
zostaną przeniesione kursy, które były aktywne w semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014. W razie potrzeby, na docelową platformę mogą być dodatkowo zaimportowane inne kursy z platform likwidowanych, według zgłoszeń prowadzących. W takim przypadku prosimy o przesłanie na adres eportal@pwr.edu.pl dokładnej nazwy każdego kursu, lub jego nazwy skróconej.

Prosimy również o zwrócenie uwagi na to, że aby prowadzący mógł uzyskać dostęp do swojego kursu na nowej platformie, musi wcześniej przynajmniej jeden raz zalogować się do niej, a następnie zgłosić ten fakt razem z wykazem kursów. Kursy NIE SĄ automatycznie kojarzone z prowadzącymi odpowiednie zajęcia i na docelowej platformie muszą być przypisane od nowa.

Z początkiem semestru letniego, serwery eportal-ch, eportal-sjo i stopka4 zostaną definitywnie wyłączone. Szczegółowy - całościowy opis procesu migracji przedstawiony był m.in. w dokumencie dostępnym pod adresemhttp://eportal.pwr.edu.pl/mod/resource/view.php?id=9243.